ART OF SPORT

Od loňského března jsme toho zažili dost. Lockdowny, homeoffice, 4 ministry zdravotnictví, ale hlavně řadu omezení, zavřené firmy, zákaz hromadných akcí a s tím i zrušené závody. Opravdu slušná porce zvratů a výstupů z komfortní zóny. Bylo na čase z toho každodenního stresu uniknout a vytvořit něco pozitivního – něco, na co je nějaký virus krátký.

Vytvořili jsme uměleckou galerii na kolech a z našeho dresu se stalo plátno. Ani na vteřinu jsme nepochybovali o tom, koho oslovíme k jeho přeměně v umělecké dílo. Tomski&Polanski namalovali obraz se vším, co na cyklistice milujeme a v dílnách KALAS Sportswear se chopili technické stránky jeho přenosu na finální produkt. Změny se však nedotkly pouze dresu.

Kompletním re-designem prošla celá sada týmového oblečení, naše nová kola Codeq, přilby i další doplňky. Kombinace jemné krásy obrazu českého umělce, precizní práce českých výrobců dresů a nadšení českých cyklistů – ať už na závodech, trénincích, nebo při pohodičce na kafi a dortu – to je ART OF CYCLING.
Přihlašte se k odběru novinek, aby Vám nic neuniklo.Deaktivační odkaz ti zašleme emailem.